جزئیات لایسنس خرید لایسنس

آموزش اتصال در سیستم عامل اندروید

نحوه خرید لایسنس وی پی ان RVN

در ابتدا اگر لایسنس RVN را خریداری نکرده اید ٬ میتوانید از بات تلگرامی و یا فروشگاه ار وی ان وی پی ان خودتان را تهیه کند.

برای خرید حتی شما می توانید به پشتیبانی تلگرامی ما پیام داده و لایسنس خود را خریداری کنید

لینک دریافت کانفیگ پس از خرید چه ویژگی هایی دارد

شما بعد از خرید ٬ از تمام پایانه های فروش ما لینکی دریافت خواهید کرد که پس از باز کردن آن می توانید لایسنس را مشاهده و کپی کنید٬ لایسنس به جای یوزرنیم و پسورد شما استفاده می شود. همچنین در صفحه باز شده لینک های دانلود برنامه ها  و لینک ربات دریافت کانفیگ وجود دارد که باز زدن روی دریافت کانفیگ وارد تلگرام میشوید ٬ وقتی بات را استارت کنید از شما لایسنستان را میخواهد و پس از ارسال لایسنس به شما فایل کانفیگ های فعال و لینک دانلود آنها را میدهد که برای اتصال به وی پی ان لازم دارید.

آموزش استفاده از وی پی ان

نصب نرم افزار

برای نصب نرم افزار اپن وی پی ان می توانید اینجا کلیک کنید و یا از لینک لایسنس تان اپ خود را دانلود کنید و سپس به راحتی نصب کنید.

دریافت لایسنس از لینک

پس از خرید لایسنس لینکی به شما داده می شود که اگر بر روی آن کلیک کنید می توانید لایسنستان را مشاهده کنید و آن را نیز کپی کنید.

دریافت کانفیگ از بات رسمی

پس از ورود به بات رسمی ما بر روی گزینه دریافت کانفیگ کلیک کنید و سپس لایسنس خود را به طور صحیح وارد کنید ٬ پس از وارد کردن لایسنس خود ٬ برای شما کانفیگ های جدید ارسال می شود.

اتصال به وی پی ان

در گوشی های اندروید پس از نصب برنامه اپن وی پی ان سپس از لینک دریافت شده پس از خرید کانفیگ را دریافت نمایید و اپن وی پی ان را باز کنید سپس از فایل منیجر فایل کانفیگ دریافتی را انتخاب کنید ؛ سپس در برنامه گزینه افزودن را بزنید و لایسنس خود را جای یوزرنیم جایگذاری نمایید و در آخر گزینه سیو پسورد را بزنید و در جای پسورد نیز لایسنس را وارد نمایید و کانکت شوید.